Rodinné fotografie

Těhulky

Nechte se vyfotit s bříškem, ať máte vzpomínku na vaše těhotenství. Můžete se fotit buď sama, nebo i s partnerem. Nejideálnější doba na těhotenské focení je 35. až 38. týden. Nabízím ale také průběžné focení těhotenství každý měsíc. Na focení si vezměte oblečení, ve kterém se budete po dobu focení cítit pohodlně. Rifle, volné halenky, košilky, šaty, pěkné spodní prádlo a doplňky. Pokud se budetefotit i s partnerem, barevně se slaďte, můžete vzít i botičky nebo hračku pro miminko.

NewBorn

Děti rostou tak rychle, že se nestačíme divit a už jdou do školky. Proto byste neměli propásnout už první dny jejich života. Nejlepší dobou pro nafocení novorozeňat je do desátého dne od porodu. Domluvit termín je nejlepší již během těhotenství. Na toto focení rád přijedu k vám domů. Určitě nebudete litovat, vzniknou neopakovatelné a kouzelné fotky.

Rodiče a děti

I když vývoj fotografování běží mílovými kroky a rodinná alba plní tisíce amatérských fotografií nadšených tatínků, maminek i dětí, zkuste pro srovnání jednou využít služeb profesionála. Práce se světlem a stínem a špičková technika - to vše může posunout váš pohled na fotografování zase o kousek dál a přinést celé rodině nezapomenutelný zážitek i krásné vzpomínky.

Vyfotím vás v exteriérech, v ateliéru, doma, při oslavě narozenin, o Vánocích či Velikonocích, při křtu, adrenalinovém zážitku nebo promoci. Potřebujete dobrou náladu, děti své oblíbené hračky a oblečení, nebojte se přivést i domácího mazlíčka.
Pridat.eu