Reklamní fotografie

Produktová fotografie

Produktová fotografie hraje stále důležitější roli v komunikaci mezi prodejcem a zákazníkem. Tvorba kvalitní produktové fotografie, která podpoří prodej výrobku či služby, je ale tak trochu alchymie. Důležité je zaměřit se na podstatné rysy výrobků a ty pak na snímku s citem zdůraznit. Velkou pozornost samozřejmě věnuji aranžmá a nasvícení. Kvalitní produktová fotografie působí jako magnet a doslova přitáhne oči zákazníka, kterému nenásilnou formou napoví, proč by se měl zrovna váš produkt koupit.

Produktovou fotografii, která nachází uplatnění při prodeji spotřební elektroniky, potravin, oblečení i hraček, můžete použít ve vašem e-shopu, katalogu, billboardu či na obalu výrobku nebo firemním webu. Dříve byla produktová fotografie poněkud opomíjenou disciplínou, v posledních letech si ale její důležitost v marketingové komunikaci uvědomuje stále více českých výrobců a prodejců.

S profesionální produktovou fotografií mám mnohaletou zkušenost a moje služby si pochvalují desítky spokojených klientů. Pomohu vám také v postprodukci, kde produktovou fotografii vyšperkuji do naprosté dokonalosti. Dostanete tak na stůl obrázky vypilované do posledního detailu, které budou důstojně prezentovat vaši firmu a její výrobky. Pokud se rozhodnete využít mých služeb, přijedu do vaší prodejny či firmy.

Architektura

Kvalitní fotografie prodává nejen zboží denní potřeby, ale i nemovitosti. Fotografie exteriéru a interiéru totiž hraje důležitou roli v rozhodovacím procesu potenciálních zákazníků, kteří se poohlížejí po novém bytě, vile nebo rekreační chatě. Investice do precizně zhotovené fotografie nemovitosti se proto vyplatí. Nabízím služby developerům a majitelům nemovitostí, kteří potřebují prodat dům či pronajmout byt. Přijedu, poradím a vyfotím vaši nemovitost tak, aby se šance na její prodej výrazně zvýšily a nabídka oslovila koupěchtivé zájemce.

Pridat.eu